PODMIENKY POUŽÍVANIA
Cieľom prevádzkovateľa servera Livevysledky.sk / Livevysledky.cz (ďalej len prevádzkovateľ) je zabezpečiť aktuálne výsledky z futbalu, hokeja, tenisu, a basketbalu. Každý návštevník má na výber z viacerých možností nastavenia prezerania stránky. Pri každom športe sa v hornej časti zobrazenej stránky (na hlavnej stránke športu) zobrazujú "živé" zápasy, t.j. zápasy, ktoré sa začali hrať a ešte nie je známy konečný výsledok zápasu, ak takéto zápasy existujú a v dolnej časti hlavnej stránky športu sa zobrazujú všetky zápasy z daného dňa, vrátane "živých" zápasov. Každý návštevník má na výber možnosť zobraziť si len "živé" zápasy, kliknutím na odkaz "zobrazuj len živé zápasy - klikni" pri danom športe. Pri futbale, hokeji a basketbale je možnosť zobrazenia si výsledkov aj podľa štátov, pričom pri výbere konkrétneho štátu sa užívateľovi zobrazia ako aktuálne výsledky (vrátane "živých") z daného štátu, tak aj staršie výsledky z daného športu a vybratého štátu, ak sú takéto výsledky k dispozícii. Tak ako na hlavnej stránke športu, kde sa zobrazujú všetky výsledky z daného športu a dňa, tak aj na stránke štátu pri danom športe (ak také rozdelenie existuje) má užívateľ na výber možnosť zobraziť si len aktuálne výsledky, čím si zabezpečí zobrazovanie len výsledkov z daného dňa pri danom športe a štáte, čím si (hlavne pri pomalšom internetovom pripojení) zabezpečí rýchlejšie načítanie stránky. Taktiež si užívateľ môže sám vybrať zápasy, ktoré sa mu majú pri jednotlivých športoch zobrazovať (môže si zvoliť vlastnú kombináciu zápasov). O zmene skóre, statusu (polčasu, tretiny...), karty je užívateľ informovaný zvukovým znamením. Ak Vám zvukové upozorňovanie nevyhovuje, je možnosť si ho vypnúť kliknutím na ikonku zvuk zapnutý - kliknutím vypni alebo opäť zapnúť kliknutím na ikonku zvuk vypnutý - kliknutím zapni (pri zobrazení výsledkov). Stránky nie je potrebné aktualizovať, pretože stránka sa automaticky aktualizuje každých 20 sekúnd, t.j. obnoví sa okno prehliadača a stránka sa nanovo načíta, ak sú k dispozícií novšie výsledky, tak sa automaticky zobrazia na nanovo načítanej stránke.

Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za správnosť a aktuálnosť publikovaných výsledkov. Výsledky sú aktualizované priebežne, podľa dostupných informácií.

Každý návštevník využíva poskytované údaje na vlastnú zodpovednosť. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednoť za prípadné finančné straty sposobené publikovaním chybných výsledkov.

Hypertextové odkazy adresujúce mimo náš server majú len informatívny charakter a majú pomocť návštevníkovi. Každý návštevník, ktorý sa rozhodne kliknúť na niektorý hypertextový odkaz a tým prejsť na stránku, na ktorú adresuje, tak robí na vlastnú zodpovednosť. Prevádzkovateľ nezabezpečuje, že informácie, ktoré sa zobrazujú na serveroch, na ktoré adresujú zverejnené hypertextové odkazy sú v súlade so zákonmi SR a ČR.

© Copyright Livevysledky.sk :: KONTAKT | PODMIENKY POUŽÍVANIA