Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
zvuk zapnutý / klikni pre vypnutie
« 24.05.20 » | dnešné výsledky »

 Winner SF1 Winner SF2 16:00 odložené
 ALASHKERT FC NOAH 0-1 0-0 Koniec
 GUNGAHLIN UNITED TUGGERANONG UNITED 06:00 odložené
 BRISBANE ATHLETIC SAMFORD RANGERS 08:00 odložené
 MOUNT GRAVATT WESTERN SPIRIT 08:00 odložené
 BRISBANE KNIGHTS ALBANY CREEK 09:00 odložené
 NORTH STAR ST GEORGE WILLAWONG 09:00 odložené
 MT DRUITT TOWN RANGERS SYDNEY UNITED 58 FC 05:00 odložené
 NORTH SHORE MARINERS WOLLONGONG WOLVES 06:00 odložené
 BLACKTOWN CITY MANLY UNITED FC 06:00 odložené
 ROCKDALE CITY SUNS SUTHERLAND SHARKS 07:30 odložené
 SYDNEY OLYMPIC APIA LEICHHARDT TIG. 08:00 odložené
 C. COAST MARINERS FC YOUTH SPIRIT FC 06:00 odložené
 HAKOAH SYDNEY CITY SD RAIDERS 06:00 odložené
 ST GEORGE CITY ST GEORGE FC 06:00 odložené
 ADAMSTOWN ROSEBUD EDGEWORTH EAGLES 05:30 odložené
 VALENTINE PHOENIX CHARLESTOWN AZZURRI 05:30 odložené
 MAITLAND FC WESTON WORKERS BEARS 05:30 odložené
 NEWCASTLE OLYMPIC LAMBTON JAFFAS 05:30 odložené
 LAKE MACQUARIE CITY BROADMEADOW MAGIC 05:45 odložené
 BRISBANE ROAR YOUTH SUNSHINE COAST WANDERERS 05:00 odložené
 MORETON BAY UNITED QUEENSLAND LIONS 06:30 odložené
 IPSWICH KNIGHTS SOUTHS UNITED 06:00 odložené
 ROCHEDALE ROVERS SWQ THUNDER 08:00 odložené
 BRISBANE ROAR FC (U20) SUNSHINE COAST (U20) 03:00 odložené
 MORETON BAY UNITED (U20) QUEENSLAND LIONS (U20) 04:15 odložené
 EASTERN SUBURBS FC (U20) CAPALABA FC (U20) 07:00 odložené
 AVONDALE FC (U20) OAKLEIGH CANNONS (U20) 03:45 odložené
 MELBOURNE KNIGHTS (U20) PORT MELBOURNE (U20) 06:00 odložené
 HEIDELBERG UNITED (U20) SOUTH MELBOURNE (U20) 06:00 odložené
 HEIDELBERG UNITED SOUTH MELBOURNE 08:00 odložené
 BATE BORISOV DINAMO BREST 1-0 0-0 Koniec
 FC KRUMKACHY MINSK ARSENAL DZERZHINSK 2-0 2-0 Koniec
 NAFTAN FC SMORGON 0-1 0-1 Koniec
 LOKOMOTIV GOMEL 1 FC SPUTNIK RECHITSA 1-1 1-0 Koniec
 BLOOMING SAN JOSE 21:00 odložené
 THE STRONGEST AURORA 21:00 odložené
 REAL SANTA CRUZ GUABIRA 21:00 odložené
 REAL POTOSI NACIONAL POTOSI 21:00 odložené
 CLUB ALWAYS READY ROYAL PARI FC 21:00 odložené
 JORGE WILSTERMANN BOLIVAR 21:00 odložené
 ORIENTE PETROLERO ATLETICO PALMAFLOR 21:00 odložené
 FLAMENGO GREMIO 20:00 odložené
 CEARA VASCO DA GAMA 20:00 odložené
 BOTAFOGO ATLETICO MINEIRO 20:00 odložené
 GOIAS FORTALEZA 20:00 odložené
 SAO PAULO BAHIA 20:00 odložené
 RED BULL BRAGANTINO FLUMINENSE 20:00 odložené
 CORINTHIANS CORITIBA 20:00 odložené
 INTERNACIONAL ATLETICO GOIANIENSE 20:00 odložené
 SPORT RECIFE SANTOS 20:00 odložené
 ATLETICO PARANAENSE PALMEIRAS 20:00 odložené
 SANTA CRUZ IMPERATRIZ 20:00 odložené
 JACUIPENSE BOTAFOGO PB 20:00 odložené
 REMO VILA NOVA 20:00 odložené
 TREZE FERROVIARIO 20:00 odložené
 MANAUS PAYSANDU 20:00 odložené
 SAO JOSE VOLTA REDONDA 20:00 odložené
 BRUSQUE ITUANO 20:00 odložené
 SAO BENTO YPIRANGA-RS 20:00 odložené
 TOMBENSE CRICIUMA 20:00 odložené
 LONDRINA BOA 20:00 odložené
 TUPYNAMBAS BAHIA DE FEIRA 21:00 odložené
 FC CASCAVEL AD CABOFRIENSE 21:00 odložené
 MIRASSOL BANGU 21:00 odložené
 NACIONAL-PR FERROVIARIA 21:00 odložené
 PORTUGUESA-RJ TOLEDO CW 21:00 odložené
 SAO CAETANO CAXIAS 21:00 odložené
 JOINVILLE NOVORIZONTINO 21:00 odložené
 PELOTAS MARCILIO DIAS 21:00 odložené
 TRYAVNA KOM BERKOVITSA 16:00 Canc
 BDIN VIDIN AKADEMIK SVISHTOV 16:00 Canc
 PARVA ATOMNA SEVLIEVO 16:00 Canc
 PARTIZAN CHERVEN BRYAG PAVLIKENI 16:00 Canc
 VIHAR SLAVYANOVO LOKOMOTIV MEZDRA 16:00 Canc
 JUVENTUS MALCHIKA LOKOMOTIV 1927 DRYANOVO 16:00 Canc
 YANTRA 2019 GABROVO DRENOVETS 16:00 Canc
 HASKOVO 1957 GIGANT SAEDINENIE 16:00 Canc
 RODOPA SMOLYAN DIMITROVGRAD 16:00 Canc
 SOKOL MARKOVO KARNOBAT 16:00 Canc
 SAN MARCOS DE ARICA DEPORTES VALDIVIA 20:00 odložené
 MAGALLANES DEPORTES MELIPILLA 20:00 odložené
 SAN LUIS D. PUERTO MONTT 20:00 odložené
 BARNECHEA DEPORTES SANTA CRUZ 20:00 odložené
 COBRELOA DEPORTES TEMUCO 20:00 odložené
 SANTIAGO MORNING UNION SAN FELIPE 20:00 odložené
 DEPORTES COPIAPO RANGERS DE TALCA 20:00 odložené
 COBRESAL SANTIAGO WANDERERS 20:00 odložené
 HUACHIPATO O HIGGINS 20:00 odložené
 AUDAX ITALIANO EVERTON DE VINA 20:00 odložené
 COLO COLO IQUIQUE 20:00 odložené
 COQUIMBO UNIDO UNION ESPANOLA 20:00 odložené
 ANTOFAGASTA UNION LA CALERA 20:00 odložené
 UNIVERSIDAD DE CONCEPCION UNIVERSIDAD DE CHILE 20:00 odložené
 CURICO UNIDO PALESTINO 20:00 odložené
 HASUS TSU TAICHENG LIONS 1-0 1-0 Koniec
 MING CHUAN UNIV. TAICHUNG FUTURO FC 0-1 0-1 Koniec
 LIMON FC UNIV. DE COSTA RICA 3-3 1-1 Koniec
 AD CARMELITA SPORTING SAN JOSE 0-0 0-0 Koniec
 AD BARRIO MEXICO JUVENTUD ESCAZUCENA 0-1 0-0 Koniec
 CS URUGUAY 1 AD GUANACASTECA 1-4 1-2 Koniec
 AARHUS 1900 (W) IF LYSENG (W) 11:30 odložené
 KOLDINGQ (W) BRONDBY (W) 13:00 odložené
 HB KOGE (W) B93 COPENHAGEN (W) 14:00 odložené
 EMELEC DEPORTIVO CUENCA 21:00 odložené
 LDU PORTOVIEJO CD OLMEDO 21:00 odložené
 LDU QUITO DELFIN SC 21:00 odložené
 MUSHUC RUNA SC BARCELONA SC 21:00 odložené
 MACARA EL NACIONAL 21:00 odložené
 ORENSE SC INDEPEND. DEL VALLE 21:00 odložené
 UNIVERSIDAD CATOLICA QUITO AUCAS 21:00 odložené
 GUAYAQUIL CITY FC TECNICO UNIVERSITARIO 21:00 odložené
 9 DE OCTUBRE AMERICA DE QUITO 21:00 odložené
 INDEPENDIENTE JUNIORS ATLETICO SANTO DOMINGO 21:00 odložené
 MANTA FC CHACARITAS FC 21:00 odložené
 CDS SANTA RITA GUALACEO SC 21:00 odložené
 ATLETICO PORTENO FUERZA AMARILLA 21:00 odložené
 FC NOMME UNITED MAARDU LINNAMEESKOND 5-0 0-0 Koniec
 TAMMEKA TARTU TALLINNA KALEV 0-2 0-0 Koniec
 TRANS NARVA FLORA TALLINN 2-3 1-1 Koniec
 TULEVIK VILJANDI FCI LEVADIA 1-3 1-0 Koniec
 Winner SF2 Winner SF1 17:00 odložené
 FC HOYVIK B68 TOFTIR 0-3 0-2 Koniec
 B36 TORSHAVN II KI KLAKSVIK II 2-1 0-0 Koniec
 AB ARGIR 4 HB TORSHAVN 1 0-5 0-5 Koniec
 FC REIPAS PEPO 16:30 odložené
 PK-35 HONKA-AKATEMIA 16:30 odložené
 FC VIIKINGIT KULTSU 16:30 odložené
 FC ESPOO ATLANTIS FC 13:00 odložené
 GRIFK FC JAZZ 16:30 odložené
 HJS AKATEMIA P-IIROT 16:30 odložené
 SALPA KLUBI-04 16:30 odložené
 PIF ILVES-2 16:30 odložené
 PS KEMI JBK 15:00 odložené
 ROPS AKATEMIA OLS 16:30 odložené
 GBK FC KIISTO 16:30 odložené
 JS HERCULES SC KUFU-98 16:30 odložené
 PK-35 VANTAA (W) JYPK (W) 14:00 odložené
 ILVES (W) KUPS (W) 14:00 odložené
 ALAND UNITED (W) HONKA (W) 15:00 odložené
 AC KAJAANI MYPA 16:30 odložené
 MP EIF 16:30 odložené
 KTP AC OULU 16:30 odložené
 FF JARO GNISTAN 16:30 odložené
 MUSA KPV 16:30 odložené
 BEREKUM CHELSEA ELMINA SHARKS 16:00 odložené
 EBUSUA DWARFS BECHEM UNITED 16:00 odložené
 ELEVEN WONDERS GREAT OLYMPICS 16:00 odložené
 LIBERTY PRO FC ASHANTI GOLD SC 16:00 odložené
 MEDEAMA SC KARELA 16:00 odložené
 LEGON CITIES FC INTER ALLIES 16:00 odložené
 HEARTS OF OAK ADUANA STARS 16:00 odložené
 WAFA KING FAISAL BABES 16:00 odložené
 ASANTE KOTOKO DREAMS FC 16:00 odložené
 ANTIGUA GFC COMUNICACIONES 18:30 Canc
 IZTAPA SANARATE FC 20:00 Canc
 CSD MUNICIPAL XELAJU 22:00 Canc
 GUASTATOYA SANTA LUCIA 22:00 Canc
 MATSUMOTO YAMAGA VENTFORET KOFU 05:10 odložené
 RENOFA YAMAGUCHI JEF UNITED CHIBA 06:00 odložené
 GIRAVANZ KITAKYUSHU TOKUSHIMA VORTIS 06:00 odložené
 MONTEDIO YAMAGATA MACHIDA ZELVIA 06:00 odložené
 THESPAKUSATSU GUNMA OMIYA ARDIJA 06:00 odložené
 ZWEIGEN KANAZAWA V-VAREN NAGASAKI 06:00 odložené
 KYOTO SANGA AVISPA FUKUOKA 06:00 odložené
 ALBIREX NIIGATA EHIME FC 07:00 odložené
 TOKYO VERDY MITO HOLLYHOCK 08:00 odložené
 FAGIANO OKAYAMA JUBILO IWATA 09:00 odložené
 IGA KUNOICHI (W) NOJIMA STELLA (W) 05:00 odložené
 INAC KOBE LEONESSA (W) SENDAI (W) 05:00 odložené
 URAWA (W) CEREZO OSAKA (W) 06:00 odložené
 IRTYSH PAVLODAR FC ASTANA 14:00 odložené
 OKZHETPES FC KYZYL-ZHAR SK 14:00 odložené
 TARAZ FC KAYSAR 14:00 odložené
 SHAKHTER KARAGANDY ORDABASY 14:00 odložené
 ZHETYSU KAIRAT ALMATY 14:00 odložené
 CASPIY TOBOL KOSTANAY 14:00 odložené
 ULINZI STARS KARIOBANGI SHARKS 13:00 Canc
 WESTERN STIMA HOMEBOYZ 13:00 Canc
 POSTA RANGERS FC ZOO KERICHO 13:00 Canc
 BANDARI SOFAPAKA 13:00 Canc
 CHEMELIL SUGAR WAZITO FC 13:00 Canc
 KCB MATHARE UNITED 13:00 Canc
 NZOIA SUGAR KISUMU ALL STARS 13:00 Canc
 TUSKER GOR MAHIA 13:00 Canc
 FS METTA LU TUKUMS 2000-TSS 14:00 odložené
 SPARTAKS VALMIERAS 16:00 odložené
 DINAMO-AUTO TIRASPOL MILSAMI ORHEI 15:00 odložené
 SFINTUL GHEORGHE PETROCUB 15:00 odložené
 SPERANTA NISPORENI FC FLORESTI 15:00 odložené
 SHERIFF TIRASPOL DACIA BUIUCANI 15:00 odložené
 RW WALLDORF KSV HESSEN KASSEL 14:30 odložené
 SV NEUHOF KSV BAUNATAL 14:30 odložené
 SV STEINBACH 1920 FC EDDERSHEIM 14:30 odložené
 SV EILENDORF SpVg FRENCHEN 20 14:30 odložené
 FC HENNEF 05 SIEGBURGER SV 04 14:30 odložené
 FC DUREN VFL VICHTTAL 14:30 odložené
 BW FRIESDORF SV DEUTZ 05 14:30 odložené
 FC WEGBERG-BEECK FC PESCH 14:30 odložené
 FORTUNA KOLN II SPvg WESSELING URFELD 14:30 odložené
 FC HURTH BORUSSIA FREIALDENHOVEN 14:30 odložené
 SV BREINIG VIKTORIA ARNOLDSWEILER 14:30 odložené
 UNION NETTETAL FC BOCHOLT 15:00 odložené
 TVD VELBERT SC VELBERT 15:00 odložené
 SF NIEDERWENIGERN TSV MEERBUSCH 15:00 odložené
 SSVg VELBERT TuRU DUSSELDORF 15:00 odložené
 SpVg SCHONNEBECK CRONENBERGER SC 15:00 odložené
 RATINGEN SV FC MONHEIM 15:00 odložené
 SPORTFREUNDE BAUMBERG SV STRAELEN 15:00 odložené
 VFB HILDEN FC KRAY 15:00 odložené
 FC KLEVE SCHWARZ-WEISS ESSEN 15:00 odložené
 TSG SPROCKHOVEL WESTFALIA RHYNERN 15:00 odložené
 RSV MEINERZHAGEN TuS ENNEPETAL 15:00 odložené
 TuS ERNDTEBRUCK EINTRACHT RHEINE 15:00 odložené
 ROT-WEISS AHLEN PREUSSEN MUNSTER II 15:00 odložené
 HAMMER SpVg HOLZWICKEDER SC 15:00 odložené
 SPORTFREUNDE SIEGEN SC WESTFALIA HERNE 15:00 odložené
 ASC DORTMUND SC WIEDENBRUCK 2000 15:00 odložené
 SC PADERBORN 07 II SV SCHERMBECK 15:00 odložené
 FC GUTERSLOH KAAN-MARIENBORN 15:00 odložené
 ENUGU RANGERS ENYIMBA 16:00 odložené
 NASARAWA UNITED LOBI STARS 16:00 odložené
 IFEANYI UBA KATSINA UNITED 16:00 odložené
 HEARTLAND AKWA UNITED 16:00 odložené
 KANO PILLARS SUNSHINE STARS 16:00 odložené
 KWARA UNITED ADAMAWA UNITED 16:00 odložené
 PLATEAU UNITED MFM FC 16:00 odložené
 WIKKI TOURISTS RIVERS UNITED 16:00 odložené
 WARRI WOLVES ABIA WARRIORS 16:00 odložené
 JIGAWA STARS DAKKADA FC 16:00 odložené
 GRORUD RANHEIM 17:00 odložené
 KFUM OSLO KONGSVINGER 17:00 odložené
 STJORDALS BLINK TROMSO 17:00 odložené
 STROMMEN SANDNES ULF 17:00 odložené
 OYGARDEN JERV 17:00 odložené
 ASANE ULL-KISA 17:00 odložené
 OVREVOLL HOSLE (W) HONEFOSS (W) 12:00 odložené
 MOSS SENJA 15:00 odložené
 HODD KVIK HALDEN 15:00 odložené
 TROMSDALEN UIL KJELSAS 15:00 odložené
 NARDO BRYNE 15:00 odložené
 SOTRA FRAM LARVIK 15:00 odložené
 BRANN 2 FRIGG 15:00 odložené
 LYSEKLOSTER STORD IL 15:00 odložené
 SOGNDAL 2 FANA 15:00 odložené
 NORDSTRAND FINNSNES 15:00 odložené
 SKEID 2 RANA FK 15:00 odložené
 MELBO MJOLNER 15:00 odložené
 KOLBOTN (W) KLEPP (W) 14:00 odložené
 CERRO PORTENO CLUB NACIONAL 21:00 odložené
 CLUB RIVER PLATE OLIMPIA 21:00 odložené
 SPORTIVO LUQUENO 12 DE OCTUBRE 21:00 odložené
 SOL DE AMERICA CLUB GUARANI 21:00 odložené
 GUAIRENA FC CLUB SP. SAN LORENZO 21:00 odložené
 GENERAL DIAZ LIBERTAD 21:00 odložené
 UTC CARLOS A. MANNUCCI 21:00 odložené
 FBC MELGAR ATLETICO GRAU 21:00 odložené
 CUSCO FC DEPORTIVO MUNICIPAL 21:00 odložené
 SPORTING CRISTAL UNIVERSITARIO 21:00 odložené
 SPORT HUANCAYO DEPORTIVO BINACIONAL 21:00 odložené
 ALIANZA LIMA U. SAN MARTIN 21:00 odložené
 CARLOS STEIN FC DEPORTIVO LLACUBAMBA 21:00 odložené
 SPORT BOYS CIENCIANO 21:00 odložené
 CESAR VALLEJO AYACUCHO FC 21:00 odložené
 ACADEMIA CANTOLAO ALIANZA UNIVERSIDAD 21:00 odložené
 BENFICA FC PORTO 17:15 odložené
 BKMA FC ARARAT-ARMENIA-2 2-0 1-0 Koniec
 SHAKHTAR DONETSK RUKH LVIV 4-1 1-1 Koniec
 NK CM CELJE RADOMLJE 2-1 1-1 Koniec
 ANI YEREVAN FC VAN 1-8 0-2 Koniec
 AIK (W) IF BROMMAPOJKARNA (W) 14:00 Canc
 OBOLON-BROVAR KYIV DESNA CHERNIHIV 1-4 0-2 Koniec
 MACCABI TEL AVIV BEITAR TEL AVIV BAT YAM 3-0 0-0 Koniec
 FC ELVA VORU HELIOS 1-1 0-0 Koniec
 HNK RIJEKA ISTRA 1961 5-1 2-1 Koniec
 ADMIRA WACKER (AM) NEUSIEDL-SEE 16:30 Canc
 KVANT OBNINSK FC RYAZAN 16:00 Canc
 STROGINO MOSCOW KHIMKI 2 16:00 Canc
 FC KHIMIK-ARSENAL SATURN RAMENSKOYE 16:00 Canc
 ZORKY KRASNOGORSK DINAMO BRYANSK 16:00 Canc
 SOKOL SARATOV KALUGA 16:00 Canc
 ARARAT MOSCOW SALYUT BELGOROD 16:00 Canc
 ROTOR VOLGOGRAD 2 METALLURG LIPETSK 16:00 Canc
 ALANIA VLADIKAVKAZ SKA ROSTOV 15:00 Canc
 CHERNOMORETS NOVOROSSIYSK BIOLOG-NOVOKUBANSK 15:00 Canc
 KRASNODAR 3 UROZHAY KRASNODAR 15:00 Canc
 VOLGAR ASTRAKHAN DRUZHBA MAYKOP 15:00 Canc
 MASHUK-KMV SPARTAK VLADIKAVKAZ 15:00 Canc
 FK MAKHACHKALA INTER CHERKESSK 15:00 Canc
 SPARTAK NALCHIK LEGION-DYNAMO 15:00 Canc
 LENINGRADETS KOLOMNA 16:00 Canc
 DOLGOPRUDNY VELES MOSCOW 16:00 Canc
 MUROM ZVEZDA ST PETERSBURG 16:00 Canc
 OLIMP KHIMKI RODINA 16:00 Canc
 TORPEDO VLADIMIR PSKOV-747 16:00 Canc
 ZNAMYA TRUDA ZENIT 2 16:00 Canc
 KAZANKA MOSCOW LUKI-ENERGIYA 16:00 Canc
 JEONBUK MOTORS 2 DAEGU FC 2 2-0 0-0 Koniec
 ULSAN HYUNDAI FC 2 BUSAN I PARK 2 1-1 0-0 Koniec
 FC ANYANG 3 GYEONGNAM FC 3 2-3 1-1 Koniec
 CHUNGNAM ASAN 1 SUWON FC 1 0-5 0-2 Koniec
 SEOUL E-LAND FC JEONNAM DRAGONS 1 0-0 0-0 Koniec
 OSASUNA MALLORCA 19:00 odložené
 VALLADOLID BETIS 19:00 odložené
 ALAVES BARCELONA 19:00 odložené
 VILLARREAL EIBAR 19:00 odložené
 ATLETICO MADRID REAL SOCIEDAD 19:00 odložené
 SEVILLA VALENCIA 19:00 odložené
 ESPANYOL CELTA VIGO 19:00 odložené
 GRANADA CF ATHLETIC BILBAO 19:00 odložené
 LEGANES REAL MADRID 19:00 odložené
 LEVANTE GETAFE 19:00 odložené
 NUMANCIA TENERIFE 19:00 odložené
 RACING SANTANDER RAYO VALLECANO 19:00 odložené
 ALCORCON GIRONA 19:00 odložené
 SPORTING GIJON HUESCA 19:00 odložené
 ALMERIA MALAGA 19:00 odložené
 ZARAGOZA PONFERRADINA 19:00 odložené
 CADIZ ALBACETE 19:00 odložené
 DEPORTIVO LA CORUNA FUENLABRADA 19:00 odložené
 ELCHE OVIEDO 19:00 odložené
 LAS PALMAS EXTREMADURA 19:00 odložené
 LUGO MIRANDES 19:00 odložené
 KALMAR FF VARBERGS BoIS FC 13:30 odložené
 AIK DJURGARDEN 13:30 odložené
 MALMO FF OSTERSUNDS FK 13:30 odložené
 HELSINGBORG IF ELFSBORG 16:30 odložené
 HACKEN IFK GOTEBORG 16:30 odložené
 VITTSJO GIK (W) DJURGARDENS IF (W) 14:00 odložené
 IK UPPSALA FOTBOLL (W) ROSENGARD (W) 14:00 odložené
 KIF OREBRO DFF (W) PITEA IF (W) 14:00 odložené
 OREBRO SYRIANSKA KARLSTAD BK 16:00 odložené
 IFK HANINGE IFK BERGA 16:00 odložené
 SANDVIKENS IF IK FREJ 16:00 odložené
 NYKOPINGS BIS TABY FK 16:00 odložené
 IF BROMMAPOJKARNA TEAM TG FF 16:00 odložené
 KARLSLUNDS IF IF SYLVIA 16:00 odložené
 SOLLENTUNA FK VASALUNDS IF 16:00 odložené
 IFK LULEA GEFLE IF 16:00 odložené
 FK KARLSKRONA FC TROLLHATTAN 16:00 odložené
 ESKILSMINNE IF TORNS IF 16:00 odložené
 TVAAKERS IF MOTALA AIF FK 16:00 odložené
 LUNDS BK QVIDING FIF 16:00 odložené
 IFK VARNAMO FC LINKOPING CITY 16:00 odložené
 ASSYRISKA TURABDIN OSKARSHAMNS AIK 16:00 odložené
 LANDSKRONA BoIS UTSIKTENS BK 16:00 odložené
 IFK TIDAHOLM VANERSBORGS FK 13:00 odložené
 VANERSBORGS IF STENUNGSUNDS IF 13:00 odložené
 HASSLEHOLMS IF HUSQVARNA FF 14:00 odložené
 ASSYRISKA IF NORRKOPING ASSYRISKA FF 13:00 odložené
 NEWROZ RYNNINGE IK 13:00 odložené
 NORRBY IF AKROPOLIS IF 13:30 odložené
 ORGRYTE DEGERFORS IF 13:30 odložené
 CSKA PAMIR REGAR-TADAZ 14:00 odložené
 KHATLON KUKTOSH 14:00 odložené
 GENOA VERONA 14:00 odložené
 ATALANTA INTER 14:00 odložené
 NAPOLI LAZIO 14:00 odložené
 LECCE PARMA 14:00 odložené
 BRESCIA SAMPDORIA 14:00 odložené
 BOLOGNA TORINO 14:00 odložené
 AC MILAN CAGLIARI 14:00 odložené
 SASSUOLO UDINESE 14:00 odložené
 SPAL FIORENTINA 14:00 odložené
 JUVENTUS ROMA 19:45 odložené
 BG PATHUM UNITED CHONBURI FC 12:00 odložené
 POLICE TERO CHIANGRAI UNITED 12:00 odložené
 SUKHOTHAI FC BURIRAM UNITED 13:00 odložené
 KHONKAEN UNITED CHIANGMAI UNITED 15:00 odložené
 SAMUT SAKHON UDON THANI 15:00 odložené
 CHIANGMAI FC KHONKAEN 15:00 odložené
 LAMPANG FC NONG BUA PITCHAYA 15:00 odložené
 NEW ENGLAND REVOLUTION TORONTO FC 00:30 odložené
 ORLANDO CITY COLUMBUS CREW 00:30 odložené
 CHICAGO FIRE FC CINCINNATI 01:00 odložené
 MINNESOTA UNITED FC PORTLAND TIMBERS 01:00 odložené
 SPORTING KANSAS CITY SEATTLE SOUNDERS 01:30 odložené
 HOUSTON DYNAMO NASHVILLE SC 01:30 odložené
 COLORADO RAPIDS PHILADELPHIA UNION 02:00 odložené
 ATLANTA UNITED FC INTER MIAMI 23:30 odložené
 REIGN FC (W) WASHINGTON SPIRIT (W) 00:00 odložené
 NORTH CAROLINA COURAGE (W) ORLANDO PRIDE (W) 00:00 odložené
 SKY BLUE (W) HOUSTON DASH (W) 20:00 odložené
 MICHIGAN STARS DETROIT CITY FC 00:00 Canc
 CHATTANOOGA SAN DIEGO 1904 00:30 Canc
 OAKLAND ROOTS STUMPTOWN ATHLETIC 01:10 Canc
 CALIFORNIA UNITED LOS ANGELES FORCE 02:00 Canc
 LOUISVILLE CITY FC MIAMI FC 01:00 odložené
 ATLANTA UNITED 2 CHARLOTTE INDEPENDENCE 01:00 odložené
 CHARLESTON BATTERY TAMPA BAY ROWDIES 01:00 odložené
 HARTFORD ATHLETIC BIRMINGHAM LEGION 01:00 odložené
 INDY ELEVEN NORTH CAROLINA FC 01:00 odložené
 AUSTIN BOLD PORTLAND TIMBERS 2 02:30 odložené
 RGV TOROS FC OKC ENERGY 02:30 odložené
 SAN ANTONIO FC SAN DIEGO LOYAL 02:30 odložené
 NEW MEXICO UNITED ORANGE COUNTY SC 03:30 odložené
 EL PASO LOCOMOTIVE REAL MONARCHS SLC 03:30 odložené
 PHOENIX RISING COLORADO SWITCHBACKS 04:30 odložené
 RENO 1868 FC FC TULSA 04:30 odložené
 PHILADELPHIA UNION 2 SAINT LOUIS FC 20:30 odložené
 SPORTING KANSAS CITY 2 LOUDOUN UNITED 23:00 odložené
 NEW YORK RED BULLS 2 PITTSBURGH RIVERHOUNDS 23:00 odložené
 CHATTANOOGA RED WOLVES SC ORLANDO CITY B 00:00 odložené
 UNION OMAHA FC TUCSON 01:00 odložené
 NORTH TEXAS SC SOUTH GEORGIA TORMENTA 01:30 odložené
 METALLURG BEKABAD QIZILQUM ZARAFSHON 13:00 odložené
 FK BUXORO FK TERMEZ SURKHON 13:00 odložené
 ZAMORA FC MONAGAS SC 21:00 Canc
 DEPORTIVO LARA AC MINEROS 21:00 Canc
 CARACAS FC ATLETICO VENEZUELA 21:00 Canc
 LALA FC YARACUYANOS FC 21:00 Canc
 PORTUGUESA FC CARABOBO FC 21:00 Canc
 METROPOLITANOS FC TRUJILLANOS FC 21:00 Canc
 PUERTO CABELLO ZULIA FC 21:00 Canc
 ARAGUA FC DEPORTIVO LA GUAIRA 22:00 Canc
 DEPORTIVO TACHIRA FC ESTUDIANTES MERIDA 22:00 Canc
 AN GIANG LONG AN 2-2 1-1 Koniec
 BONG DA HUE SHB DA NANG 0-1 0-0 Koniec
 SONG LAM NGHE AN BINH DINH 1-0 0-0 Koniec
 BA RIA VUNG TAU SAI GON 2-1 0-0 Koniec