Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
zvuk zapnutý / klikni pre vypnutie
« 27.03.20 » | dnešné výsledky »

 GUINEA CHAD 17:00 odložené
 NIGERIA SIERRA LEONE 18:00 odložené
 SOUTH AFRICA SAO TOME E PRINCIPE 19:00 odložené
 COTE D IVOIRE MADAGASCAR 20:00 odložené
 MALI NAMIBIA 20:00 odložené
 GHANA SUDAN 20:00 odložené
 MOROCCO CENTRAL AFRICAN REPUBLIC 21:00 odložené
 TUNISIA TANZANIA 21:00 odložené
 MELBOURNE CITY ADELAIDE UNITED 09:30 odložené
 CAMPBELLTOWN CITY ADELAIDE OLYMPIC 10:00 odložené
 HEIDELBERG UNITED BENTLEIGH GREENS 03:00 odložené
 MELBOURNE KNIGHTS OAKLEIGH CANNONS 09:30 odložené
 GREEN GULLY SOUTH MELBOURNE 10:00 odložené
 AL-HALA MANAMA CLUB 15:20 odložené
 EAST RIFFA CLUB AL-SHABAB MANAMA 17:45 odložené
 TORPEDO ZHODINO BELSHINA BOBRUISK 1-0 0-0 Koniec
 RUKH BREST FC ENERGETIK-BGATU MINSK 0-1 0-1 Koniec
 ANDERLECHT (W) OH LEUVEN (W) 20:00 odložené
 STANDARD LIEGE (W) GENK (W) 20:00 odložené
 CLUB BRUGGE (W) GENT (W) 20:00 odložené
 CORINTHIANS (W) CRUZEIRO (W) 00:30 odložené
 IRANDUBA (W) FLAMENGO (W) 01:00 odložené
 VIBORG ROSKILDE 18:00 odložené
 HB KOGE FC FREDERICIA 19:00 odložené
 MALTA (U21) UKRAINE (U21) 15:00 odložené
 GREECE (U21) CZECH REPUBLIC (U21) 16:00 odložené
 LITHUANIA (U21) SAN MARINO (U21) 17:30 odložené
 POLAND (U21) LATVIA (U21) 17:30 odložené
 WALES (U21) MOLDOVA (U21) 18:00 odložené
 NETHERLANDS (U21) BELARUS (U21) 18:30 odložené
 KOSOVO (U21) ALBANIA (U21) 19:00 odložené
 SCOTLAND (U21) CROATIA (U21) 20:00 odložené
 AVRANCHES BOURG-EN-BRESSE 01 18:00 odložené
 CONCARNEAU DUNKERQUE 19:00 odložené
 BASTIA-BORGO TOULON 19:00 odložené
 CRETEIL PAU 19:00 odložené
 BOULOGNE BEZIERS 19:00 odložené
 LE PUY RED STAR FC 93 19:00 odložené
 LYON DUCHERE GAZELEC FC AJACCIO 19:00 odložené
 CHOLET QUEVILLY 19:00 odložené
 LAVAL VILLEFRANCHE 19:00 odložené
 BEREKUM CHELSEA EBUSUA DWARFS 16:00 odložené
 ARGENTINA ECUADOR 01:10 odložené
 COLOMBIA VENEZUELA 21:30 odložené
 FC WURZBURGER KICKERS CARL ZEISS JENA 19:00 odložené
 FRANKFURT (W) SC SAND (W) 19:15 odložené
 SV HEIMSTETTEN VIKTORIA ASCHAFFENBURG 19:00 odložené
 SCHWARZ-WEISS REHDEN HANNOVER 96 II 19:00 odložené
 SV ELVERSBERG FK PIRMASENS 19:00 odložené
 KICKERS OFFENBACH TSV STEINBACH 19:00 odložené
 BORUSSIA DORTMUND II FC KOLN II 19:00 odložené
 SPORTFREUNDE LOTTE SC VERL 19:00 odložené
 ROT-WEISS ESSEN BORUSSIA MONCHENGLADB. II 19:30 odložené
 DORDRECHT DEN BOSCH 20:45 odložené
 AJAX (W) EXCELSIOR/BARENDRECHT (W) 19:30 odložené
 HEERENVEEN (W) ADO DEN HAAG (W) 19:30 odložené
 VV ALKMAAR (W) PSV (W) 19:30 odložené
 PEC ZWOLLE (W) TWENTE (W) 19:30 odložené
 BALLYMENA UNITED COLERAINE FC 20:45 odložené
 AL QUWWAT A FALISTINIA MARKAZ SH. AL-AMARI 16:00 odložené
 DJURGARDEN GIF SUNDSVALL 14:00 Canc
 LUNDS BK IFK MALMO FK 3-1 3-0 Koniec
 GERMANIA HALBERSTADT VfL WOLFSBURG 18:30 Canc
 QVIDING FIF IK ODDEVOLD 0-0 0-0 Koniec
 ENHORNA IF SODERTALJE FF 19:00 Canc
 GILLBERGA LISTA IF BAGGETORPS IF 6-0 2-0 Koniec
 LINDO FF DAGSBERGS 0-2 0-2 Koniec
 ASKERODS IF (W) VINSLOVS IF (W) 0-10 0-3 Koniec
 EKENASSJONS IF MYRESJO IF 6-5 3-3 Koniec
 IFK TUMBA FC DJURSHOLM 0-1 0-0 Koniec
 MEXICO  Česko 01:30 Canc
 KAZAKHSTAN LITHUANIA 15:00 Canc
  Dánsko FAROE ISLANDS 18:00 Canc
  Portugalsko BELGIUM 18:30 Canc
  Poľsko FINLAND 20:45 Canc
 SAN MARINO ALBANIA 20:45 Canc
 SLOVENIA TURKEY 20:45 Canc
 WALES AUSTRIA 20:45 Canc
  Anglicko  Taliansko 21:00 Canc
  Francúzsko  Ukrajina 21:00 Canc
 SC KALSDORF ATSV STADL-PAURA 16:00 odložené
 UNION GURTEN WOLFSBERGER AC (AM) 16:00 odložené
 STURM GRAZ (AM) FC WELS 16:00 odložené
 ATSV WOLFSBERG RIED (AM) 16:00 odložené
 WSC HERTHA SC WEIZ 16:00 odložené
 USV ST. ANNA AM AIGEN GLEICHENBERG 16:00 odložené
 SV ALLERHEILIGEN UNION VB VOCKLAMARKT 16:00 odložené
 DEUTSCHLANDSBERGER FC GLEISDORF 09 16:00 odložené
 ASK-BSC BRUCK/LEITHA SV MATTERSBURG (AM) 19:00 odložené
 ASV DRASSBURG SC WIENER VIKTORIA 19:00 odložené
 SC WIENER NEUSTADT SG TRAISKIRCHEN 19:30 odložené
 FC MAUERWERK NEUSIEDL/SEE 19:30 odložené
 WIENER SPORTKLUB LEOBENDORF 19:30 odložené
 MARCHFELD MANNSDORF RAPID VIENNA (AM) 19:30 odložené
 EBREICHSDORF ADMIRA WACKER (AM) 19:30 odložené
 ATHLONE TOWN DROGHEDA UNITED 20:45 odložené
 BRAY WANDERERS UCD 20:45 odložené
 CABINTEELY COBH RAMBLERS 20:45 odložené
 GALWAY UNITED LONGFORD TOWN FC 20:45 odložené
 ST. PATRICKS ATHLETIC SHAMROCK ROVERS 20:45 odložené
 SHELBOURNE DERRY CITY 20:45 odložené
 CORK CITY SLIGO ROVERS 20:45 odložené
 DUNDALK WATERFORD FC 20:45 odložené
 FINN HARPS BOHEMIANS 21:00 odložené
 AL-RAWDHAH WEG SC 13:40 odložené
 AL-JABIL AL-AKHDOUD 13:40 odložené
 AL-SADD SAUDI AFIF 13:50 odložené
 AL-WASHM AL ENTESAR 14:00 odložené
 AL-SUQOOR AL-SAHEL QATIF 14:35 odložené
 AL-OROBAH FC AL-ANWAR 13:20 odložené
 AL-SAFA AL-HJAZZ 13:40 odložené
 AL-RIYADH AL-SHARQ 13:50 odložené
 AL-KHLOOD AL-DRAE 14:05 odložené
 ARAR AL-ARABI AL-SAUDI 14:15 odložené
 BARBADOS GUYANA 00:00 odložené
 GUADELOUPE ST VINCENT & GRENADINES 01:00 odložené
 BAHAMAS FRENCH GUIANA 01:00 odložené
 GUATEMALA MONTSERRAT 03:00 odložené
 ARBROATH DUNDEE UTD 20:05 odložené
 ELCHE GIRONA 21:00 odložené
 CLUB AFRICAIN ETOILE S. METLAOUI 16:00 odložené
 STADE TUNISIEN JS KAIROUANAISE 16:00 odložené
 ETOILE DU SAHEL US TATAOUINE 16:00 odložené
 CS SFAXIEN CA BIZERTIN 16:00 odložené
 US BEN GUERDANE ESPERANCE ST 16:00 odložené
 CS HAMMAM-LIF AS SOLIMAN 16:00 odložené
 CS CHEBBA US MONASTIRIENNE 16:00 odložené