Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
zvuk zapnutý / klikni pre vypnutie
« 28.03.20 » | dnešné výsledky »

 Africa (caf) - Qualifying Round
 UGANDA SOUTH SUDAN 17:00 odložené
 NIGER ETHIOPIA 18:00 odložené
 SENEGAL GUINEA-BISSAU 20:00 odložené
 CONGO DR ANGOLA 21:00 odložené
 Algeria - Ligue 2
 ASM ORAN MO BEJAIA 20:00 odložené
 MC SAIDA USM ANNABA 20:00 odložené
 JSM BEJAIA TADJENANT 20:00 odložené
 JSM SKIKDA USM EL HARRACH 20:00 odložené
 ARZEW OLYMPIQUE MEDEA 20:00 odložené
 EL EULMA RC ARBAA 20:00 odložené
 WA TLEMCEN RC RELIZANE 20:00 odložené
 AMAL BOU SAADA KHROUB 20:00 odložené
 Anglicko - Isthmian Premier League
 FOLKESTONE INVICTA BOWERS & PITSEA FC 16:00 Canc
 KINGSTONIAN POTTERS BAR TOWN 16:00 Canc
 LEWES MERSTHAM 16:00 Canc
 BRIGHTLINGSEA REGENT LEATHERHEAD 16:00 Canc
 WINGATE & FINCHLEY CORINTHIAN CASUALS 16:00 Canc
 CARSHALTON ATHLETIC HARINGEY BOROUGH 16:00 Canc
 WORTHING BISHOP S STORTFORD 16:00 Canc
 CHESHUNT FC AFC HORNCHURCH 16:00 Canc
 EAST THURROCK UNITED HORSHAM 16:00 Canc
 ENFIELD TOWN MARGATE 16:00 Canc
 Anglicko - League one
 LINCOLN AFC WIMBLEDON 16:00 odložené
 OXFORD UNITED PORTSMOUTH 16:00 odložené
 SHREWSBURY WYCOMBE 16:00 odložené
 SOUTHEND SUNDERLAND 16:00 odložené
 ACCRINGTON ST COVENTRY 16:00 odložené
 TRANMERE MILTON KEYNES DONS 16:00 odložené
 BRISTOL ROVERS ROCHDALE 16:00 odložené
 BURTON ALBION DONCASTER 16:00 odložené
 FLEETWOOD TOWN BOLTON 16:00 odložené
 Anglicko - League two
 FOREST GREEN CHELTENHAM 16:00 odložené
 WALSALL SWINDON TOWN 16:00 odložené
 GRIMSBY PLYMOUTH 16:00 odložené
 LEYTON ORIENT MORECAMBE 16:00 odložené
 MACCLESFIELD CARLISLE 16:00 odložené
 NORTHAMPTON OLDHAM 16:00 odložené
 COLCHESTER MANSFIELD 16:00 odložené
 PORT VALE CREWE 16:00 odložené
 CRAWLEY TOWN CAMBRIDGE UNITED 16:00 odložené
 SALFORD CITY NEWPORT COUNTY 16:00 odložené
 EXETER BRADFORD 16:00 odložené
 STEVENAGE SCUNTHORPE 16:00 odložené
 Anglicko - National League
 BOREHAM WOOD DAGENHAM & REDBRIDGE 16:00 odložené
 YEOVIL EBBSFLEET UNITED 16:00 odložené
 BROMLEY ALDERSHOT TOWN 16:00 odložené
 DOVER BARNET 16:00 odložené
 FC HALIFAX TOWN WREXHAM 16:00 odložené
 MAIDENHEAD TORQUAY 16:00 odložené
 SOLIHULL MOORS CHORLEY 16:00 odložené
 AFC FYLDE HARTLEPOOL 16:00 odložené
 SUTTON UTD EASTLEIGH 16:00 odložené
 WOKING CHESTERFIELD 16:00 odložené
 BARROW STOCKPORT 18:30 odložené
 Anglicko - National League North
 LEAMINGTON BOSTON UTD 16:00 odložené
 AFC TELFORD UTD HEREFORD 16:00 odložené
 SOUTHPORT FARSLEY CELTIC 16:00 odložené
 ALFRETON ALTRINCHAM 16:00 odložené
 SPENNYMOOR TOWN GUISELEY AFC 16:00 odložené
 BRADFORD PARK AVENUE GATESHEAD 16:00 odložené
 YORK BLYTH SPARTANS 16:00 odložené
 CHESTER KETTERING 16:00 odložené
 DARLINGTON FC CURZON ASHTON 16:00 odložené
 GLOUCESTER CITY KIDDERMINSTER 16:00 odložené
 KINGS LYNN BRACKLEY TOWN 16:00 odložené
 Anglicko - National League South
 DULWICH HAMLET OXFORD CITY 16:00 odložené
 HAMPTON & RICHMOND BRAINTREE 16:00 odložené
 HAVANT & WATERLOOVILLE BILLERICAY 16:00 odložené
 HEMEL HEMPSTEAD TOWN MAIDSTONE UTD 16:00 odložené
 CHELMSFORD ST ALBANS 16:00 odložené
 HUNGERFORD TOWN WEYMOUTH 16:00 odložené
 CHIPPENHAM EASTBOURNE BOROUGH 16:00 odložené
 TONBRIDGE ANGELS SLOUGH TOWN 16:00 odložené
 CONCORD RANGERS WEALDSTONE 16:00 odložené
 WELLING DORKING WANDERERS 16:00 odložené
 DARTFORD BATH CITY 16:00 odložené
 Anglicko - Northern Premier League
 ASHTON UNITED BASFORD UNITED 16:00 Canc
 RADCLIFFE FC STAFFORD RANGERS 16:00 Canc
 GRANTHAM TOWN WITTON ALBION 16:00 Canc
 SCARBOROUGH GAINSBOROUGH 16:00 Canc
 HYDE UTD ATHERTON COLLIERIES AFC 16:00 Canc
 WARRINGTON TOWN SOUTH SHIELDS 16:00 Canc
 LANCASTER BUXTON 16:00 Canc
 WHITBY STALYBRIDGE 16:00 Canc
 MATLOCK TOWN FC UTD OF MANCHESTER 16:00 Canc
 MICKLEOVER SPORTS BAMBER BRIDGE 16:00 Canc
 NANTWICH TOWN MORPETH TOWN AFC 16:00 Canc
 Anglicko - Semi Finals
 NOTTS COUNTY HARROGATE TOWN 16:00 odložené
 CONCORD RANGERS HALESOWEN TOWN 16:00 odložené
 Anglicko - Southern League Central
 LEISTON FC STRATFORD 16:00 Canc
 LOWESTOFT TOWN AFC RUSHDEN & DIAMONDS 16:00 Canc
 NEEDHAM MARKET KINGS LANGLEY 16:00 Canc
 NUNEATON BOROUGH FC HITCHIN 16:00 Canc
 PETERBOROUGH SPORTS HEDNESFORD TOWN 16:00 Canc
 ALVECHURCH BANBURY UNITED 16:00 Canc
 REDDITCH ROYSTON TOWN 16:00 Canc
 BARWELL STOURBRIDGE 16:00 Canc
 ST IVES BROMSGROVE SPORTING FC 16:00 Canc
 BIGGLESWADE TOWN RUSHALL OLYMPIC 16:00 Canc
 TAMWORTH COALVILLE 16:00 Canc
 Anglicko - Southern League South
 BEACONSFIELD TOWN SALISBURY FC 16:00 Canc
 TRURO CITY BLACKFIELD & LANGLEY 16:00 Canc
 DORCHESTER CHESHAM UNITED 16:00 Canc
 WESTON SUPER MARE GOSPORT BOROUGH 16:00 Canc
 FARNBOROUGH METROPOLITAN POLICE 16:00 Canc
 WIMBORNE TOWN HARROW BOROUGH 16:00 Canc
 HAYES & YEADING MERTHYR 16:00 Canc
 POOLE TOWN WALTON CASUALS 16:00 Canc
 SWINDON SUPERMARINE YATE TOWN 16:00 Canc
 TAUNTON TOWN HARTLEY WINTNEY 16:00 Canc
 TIVERTON HENDON 16:00 Canc
 Angola - 1. liga
 SPORTING DE CABINDA ACAD. PETROL. LOBITO 15:00 odložené
 SAGRADA ESPERANCA PRIMEIRO DE MAIO 15:00 Canc
 Argentína - Pbm Clausura
 CLUB COMUNICACIONES ATLETICO FENIX 21:00 odložené
 VILLA SAN CARLOS UAI URQUIZA 21:00 odložené
 ACASSUSO TALLERES REMEDIOS 21:00 odložené
 COLEGIALES SAN TELMO 21:00 odložené
 ARGENTINO DE QUILMES DEFENSORES UNIDOS 21:00 odložené
 FLANDRIA DEPORTIVO ARMENIO 21:00 odložené
 LOS ANDES TRISTAN SUAREZ 21:00 odložené
 J.J. URQUIZA SACACHISPAS 21:00 odložené
 SAN MIGUEL ALMIRANTE BROWN 21:00 odložené
 Argentína - Primera Nacional
 BARRACAS CENTRAL DEPORTIVO MORON 20:00 odložené
 QUILMES INSTITUTO CORDOBA 20:00 odložené
 DEFENSORES DE BELGRANO SAN MARTIN TUCUMAN 20:00 odložené
 AGROPECUARIO TEMPERLEY 20:00 odložené
 TIGRE ALMAGRO 20:00 odložené
 SAN MARTIN S.J. PLATENSE 20:00 odložené
 BROWN DE ADROGUE VILLA DALMINE 20:00 odložené
 ESTUDIANTES B.A. INDEPENDIENTE RIVADAVIA 20:00 odložené
 CHACARITA JUNIORS SARMIENTO JUNIN 20:00 odložené
 BELGRANO CORDOBA ATLANTA 20:00 odložené
 GIMNASIA MENDOZA DEPORTIVO RIESTRA 20:00 odložené
 ALVARADO FERRO CARRIL OESTE 20:00 odložené
 ALL BOYS GIMNASIA JUJUY 20:00 odložené
 GUILLERMO BROWN ESTUDIANTES R.C. 20:00 odložené
 ATLETICO MITRE NUEVA CHICAGO 20:00 odložené
 ATLETICO DE RAFAELA SANTAMARINA 20:00 odložené
 Argentína - Round 64
 ARSENAL SARANDI HURACAN LAS HERAS 00:10 odložené
 HURACAN ESTUDIANTES S.L. 21:10 odložené
 Austrália - A-Liga
 C. COAST MARINERS FC NEWCASTLE JETS FC 07:00 odložené
 BRISBANE ROAR FC SYDNEY FC 09:30 odložené
 Austrália - Australian Capital Territory
 GUNGAHLIN UNITED CANBERRA OLYMPIC 05:00 odložené
 MONARO PANTHERS CANBERRA FC 07:30 odložené
 WODEN WESTON FC TUGGERANONG UNITED 08:25 odložené
 Austrália - New South Wales
 SUTHERLAND SHARKS APIA LEICHHARDT TIG. 06:30 odložené
 MARCONI STALLIONS SYDNEY UNITED 58 FC 07:00 odložené
 MANLY UNITED FC SYDNEY OLYMPIC 09:00 odložené
 Austrália - Northern Nsw
 NEWCASTLE OLYMPIC WESTON WORKERS BEARS 08:00 odložené
 LAKE MACQUARIE CITY LAMBTON JAFFAS 09:25 odložené
 Austrália - Queensland
 BRISBANE CITY OLYMPIC FC 08:30 odložené
 GOLD COAST UNITED SUNSHINE COAST 09:00 odložené
 BRISBANE STRIKERS EASTERN SUBURBS FC 09:30 odložené
 CAPALABA FC GOLD COAST KNIGHTS 09:45 odložené
 REDLANDS UNITED MAGPIES CRUSADERS 10:00 odložené
 QUEENSLAND LIONS PENINSULA POWER 10:00 odložené
 Austrália - South Australia
 PARA HILLS KNIGHTS ADELAIDE CITY FC 05:30 odložené
 ADELAIDE UNITED II CUMBERLAND UNITED 05:30 odložené
 ADELAIDE COMETS NE METROSTARS 07:30 odložené
 ADELAIDE RAIDERS MODBURY JETS 09:00 odložené
 ADELAIDE BLUE EAGLES CROYDON KINGS 10:45 odložené
 Austrália - Tasmania
 SOUTH HOBART LAUNCESTON CITY 04:00 odložené
 RIVERSIDE OLYMPIC DEVONPORT CITY 04:15 odložené
 KINGBOROUGH LIONS GLENORCHY KNIGHTS 06:30 odložené
 Austrália - Victoria
 AVONDALE FC EASTERN LIONS SC 05:00 odložené
 ST ALBANS SAINTS DANDENONG THUNDER 07:00 odložené
 ALTONA MAGIC DANDENONG CITY 08:00 odložené
 HUME CITY PORT MELBOURNE 09:30 odložené
 Austrália - Western Australia
 PERTH SC ROCKINGHAM CITY 08:00 odložené
 ECU JOONDALUP COCKBURN CITY 08:00 odložené
 SORRENTO FC ARMADALE 08:00 odložené
 INGLEWOOD UNITED BAYSWATER CITY 08:00 odložené
 PERTH GLORY YOUTH BALCATTA 08:00 odložené
 GWELUP CROATIA SC FLOREAT ATHENA 08:00 odložené
 Bahrain - Premier League
 MUHARRAQ CLUB AL-AHLI CLUB MANAMA 15:20 odložené
 RIFFA SC BUSAITEEN 16:30 odložené
 AL-NAJMA CLUB HIDD SCC 17:45 odložené
 Belarus - Premier League
 FC SLUTSK DINAMO BREST 0-1 0-1 Koniec
 SLAVIA MOZYR BATE BORISOV 2-1 1-1 Koniec
 FC MINSK DINAMO MINSK 1 3-2 3-0 Koniec
 GORODEYA SHAKHTER SOLIGORSK 0-2 0-0 Koniec
 Brazília - Brasileiro Women
 MINAS BRASILIA (W) PALMEIRAS (W) 19:00 odložené
 Bulharsko - Northeast 3 Afl
 SEPTEMVRI TERVEL SVETKAVITSA 14:00 odložené
 DOBRUDZHA HITRINO 14:00 Canc
 TOPOLI 2010 USTREM DONCHEVO 14:00 odložené
 Bulharsko - Second Professional Football League
 HEBAR PAZARDZHIK SEPTEMVRI SOFIA 15:00 odložené
 NEFTOCHIMIC BURGAS LITEX 15:00 odložené
 SPARTAK VARNA PIRIN BLAGOEVGRAD 15:00 odložené
 KARIANA ERDEN CHERNOMORETS BALCHIK 15:00 odložené
 SPARTAK PLEVEN MONTANA 15:00 odložené
 LOKOMOTIV SOFIA POMORIE 15:00 Canc
 BOTEV GALABOVO LOKOMOTIV G. ORYAHOVITSA 15:00 odložené
 LUDOGORETS II STRUMSKA SLAVA 15:00 odložené
 CSKA 1948 VEREYA STARA ZAGORA 15:00 Canc
 Bulharsko - Southeast 3 Afl
 DIMITROVGRAD YAMBOL 1915 13:00 odložené
 ATLETIK KUKLEN ZAGORETS NOVA ZAGORA 13:00 odložené
 MINYOR RADNEVO MARITSA PLOVDIV 13:00 odložené
 CHERNOMORETS BURGAS BORISLAV PARVOMAY 13:00 odložené
 KARNOBAT ROZOVA DOLINA 13:00 odložené
 SVILENGRAD 1921 HASKOVO 1957 13:00 Canc
 NESEBAR LEVSKI KARLOVO 13:00 odložené
 Bulharsko - Southwest 3 Afl
 MINYOR PERNIK BANSKO 14:00 odložené
 SLIVNISHKI GEROY MAREK 14:00 odložené
 BOTEV IHTIMAN RILSKI SPORTIST 14:00 odložené
 BALKAN BOTEVGRAD SPORTIST SVOGE 14:00 odložené
 BELASITSA PETRICH PIRIN RAZLOG 14:00 odložené
 SEPTEMVRI SIMITLI PERUN KRESNA 14:00 odložené
 OBORISHTE CHAVDAR ETROPOLE 14:00 odložené
 KYUSTENDIL VIHREN 14:00 odložené
 Chile - Primera Division
 COQUIMBO UNIDO HUACHIPATO 16:00 odložené
 Congo Dr - Linafoot
 JS BAZANO ST ELOI LUPOPO 15:30 odložené
 DAUPHIN NOIR FC SIMBA 15:30 odložené
 Cyprus - 3. liga
 ETHNIKOS ASSIAS ELPIDA ASTROMERITI 14:30 odložené
 ELIA LYTHRODONTA ENAD P. CHRISOHOUS 14:30 odložené
 APONA ANAYIAS AMATHUS AY. TICHONA 14:30 odložené
 AHIRONAS LIOPETRIOU PO ORMIDIAS 14:30 odložené
 PAEEK KERYNIAS THOI LAKATAMIAS 14:30 odložené
 KOURRIS ERIMIS IRAKLIS GEROLAKKOU 14:30 odložené
 O KORMAKITIS MEAP PERA CHORIOU N. 14:30 odložené
 Dánsko - 2. Division Pool 1
 HIK HOLBAEK 13:00 odložené
 VANLOSE FC HELSINGOR 13:00 odložené
 HILLEROD FODBOLD SKOVSHOVED IF 14:00 odložené
 FREM AVARTA 14:00 odložené
 B93 COPENHAGEN BRONSHOJ 15:00 odložené
 Dánsko - 2. Division Pool 2
 VEJGAARD VSK AARHUS 13:00 odložené
 DALUM AB GLADSAXE 14:00 odložené
 MIDDELFART FC SYDVEST 05 14:00 odložené
 AARHUS FREMAD JAMMERBUGT FC 14:00 odložené
 Dánsko - Ed Championship Round
 KOLDINGQ (W) FORTUNA HJORRING (W) 12:00 odložené
 VSK AARHUS (W) FARUM (W) 13:00 odložené
 BRONDBY (W) FC THY-THISTED (W) 14:00 odložené
 Dánsko - Ed Relegation Round
 VILDBJERG (W) BSF (W) 13:30 odložené
 AALBORG (W) B93 COPENHAGEN (W) 15:00 odložené
 Európske súťaže - Elite Round
 NORWAY (U19) SLOVENIA (U19) 12:00 odložené
 TURKEY (U19) SLOVAKIA (U19) 12:00 odložené
 Európske súťaže - Elite Round
 SPAIN (U17) SWITZERLAND (U17) 12:00 odložené
 REP. OF IRELAND (U17) SCOTLAND (U17) 13:00 odložené
 NETHERLANDS (U17) PORTUGAL (U17) 13:00 odložené
 Európske súťaže - Elite Round
 CZECH REPUBLIC (U19) FINLAND (U19) 13:00 odložené
 Európske súťaže - Elite Round
 SLOVAKIA (U17) CZECH REPUBLIC (U17) 13:00 odložené
 Európske súťaže - Elite Round
 UKRAINE (U19) LATVIA (U19) 14:00 odložené
 WALES (U19) SERBIA (U19) 14:00 odložené
 Európske súťaže - Elite Round
 POLAND (U17) MONTENEGRO (U17) 14:00 odložené
 Európske súťaže - Elite Round
 AUSTRIA (U19) GERMANY (U19) 14:00 odložené
 Európske súťaže - Elite Round
 ITALY (U17) WALES (U17) 14:00 odložené
 Európske súťaže - Elite Round
 GEORGIA (U19) FRANCE (U19) 15:00 odložené
 Európske súťaže - Elite Round
 FRANCE (U17) SWEDEN (U17) 15:00 odložené
 UKRAINE (U17) BELARUS (U17) 15:00 odložené
 GREECE (U17) TURKEY (U17) 15:00 odložené
 Európske súťaže - Elite Round
 ITALY (U19) ICELAND (U19) 15:00 odložené
 BELGIUM (U19) NORTH MACEDONIA (U19) 15:00 odložené
 Európske súťaže - Elite Round
 FINLAND (U17) SERBIA (U17) 15:00 odložené
 Európske súťaže - Elite Round
 SPAIN (U19) BULGARIA (U19) 15:00 odložené
 PORTUGAL (U19) CROATIA (U19) 15:00 odložené
 Európske súťaže - Elite Round
 DENMARK (U17) RUSSIA (U17) 15:00 odložené
 NORWAY (U17) HUNGARY (U17) 15:00 odložené
 ENGLAND (U17) ROMANIA (U17) 15:30 odložené
 Európske súťaže - Elite Round
 NETHERLANDS (U19) SWITZERLAND (U19) 16:00 odložené
 Európske súťaže - Elite Round
 CROATIA (U17) ISRAEL (U17) 16:00 odložené
 Európske súťaže - Elite Round
 ENGLAND (U19) DENMARK (U19) 18:00 odložené
 Európske súťaže - Elite Round
 AUSTRIA (U17) GERMANY (U17) 18:00 odložené
 Európske súťaže - Elite Round
 SCOTLAND (U19) RUSSIA (U19) 18:00 odložené
 Európske súťaže - Elite Round
 BELGIUM (U17) GEORGIA (U17) 19:00 odložené
 Európske súťaže - Qualifying Round
 GIBRALTAR (U21) NORWAY (U21) 16:00 odložené
 Fínsko - Naisten Liga
 PK-35 (W) TPS (W) 15:00 odložené
 HJK HELSINKI (W) ILVES (W) 15:00 odložené
 KUPS (W) HONKA (W) 15:00 odložené
 Francúzsko - Division 1 Women
 SOYAUX (W) GUINGAMP (W) 13:30 odložené
 MONTPELLIER (W) BORDEAUX (W) 13:30 odložené
 DIJON (W) PARIS SAINT GERMAIN (W) 13:30 odložené
 FC FLEURY 91 (W) LYON (W) 13:30 odložené
 METZ (W) PARIS FC (W) 13:30 odložené
 REIMS (W) MARSEILLE (W) 13:30 odložené
 Ghana - 1. liga
 ELEVEN WONDERS LIBERTY PRO FC 16:00 odložené
 GREAT OLYMPICS DREAMS FC 16:00 odložené
 Japonsko - J2 League
 ALBIREX NIIGATA MITO HOLLYHOCK 06:00 odložené
 TOKUSHIMA VORTIS MONTEDIO YAMAGATA 06:00 odložené
 EHIME FC AVISPA FUKUOKA 11:00 odložené
 Japonsko - J3 League
 FUJIEDA MYFC GAMBA OSAKA U23 05:00 odložené
 AZUL CLARO NUMAZU GRULLA MORIOKA 05:00 odložené
 FC TOKYO U23 NAGANO PARCEIRO 06:00 odložené
 KAGOSHIMA UNITED BLAUBLITZ AKITA 07:00 odložené
 CEREZO OSAKA U23 ROASSO KUMAMOTO 08:00 odložené
 Japonsko - Japan Football League
 HONDA FC TEGEVAJARO MIYAZAKI 05:00 odložené
 SONY SENDAI FC IWAKI FC 05:00 odložené
 FC OSAKA MATSUE CITY FC 05:00 odložené
 NARA CLUB REINMEER AOMORI 05:00 odložené
 Japonsko - L1-league Women
 CEREZO OSAKA (W) IGA KUNOICHI (W) 04:00 odložené
 NOJIMA STELLA (W) JEF UNITED CHIBA (W) 05:00 odložené
 Majstrovstvá sveta - Conmebol Qualifiers
 BRAZIL BOLIVIA 01:30 odložené
 Morocco - Botola Pro
 HASSANIA AGADIR RAJA CASABLANCA 16:00 odložené
 Nemecko - 3. Liga
 CHEMNITZER FC FC INGOLSTADT 04 14:00 odložené
 FC KAISERSLAUTERN MSV DUISBURG 14:00 odložené
 KFC UERDINGEN 05 TSV 1860 MUNICH 14:00 odložené
 HANSA ROSTOCK FC MAGDEBURG 14:00 odložené
 HALLESCHER FC WALDHOF MANNHEIM 14:00 odložené
 SpVgg UNTERHACHING EINTRACHT BRAUNSCHWEIG 14:00 odložené
 Nemecko - Bundesliga Women
 BAYERN MUNICH (W) 1899 HOFFENHEIM (W) 13:00 odložené
 Nemecko - Regional League Bavaria
 SpVgg GREUTHER FURTH II FC AUGSBURG II 14:00 odložené
 1896 RAIN AM LECH FC MEMMINGEN 14:00 odložené
 TSV AUBSTADT FV ILLERTISSEN 14:00 odložené
 VfB EICHSTATT FC NURNBERG II 14:00 odložené
 WACKER BURGHAUSEN TSV BUCHBACH 14:00 odložené
 FC SCHWEINFURT 05 VfR GARCHING 14:00 odložené
 SCHALDING-HEINING TSV 1860 ROSENHEIM 14:00 odložené
 Nemecko - Regional League North
 HAMBURGER SV II EINTRACHT NORDERSTEDT 13:00 odložené
 VfL WOLFSBURG II ALTONA 93 13:00 odložené
 WEICHE FLENSBURG SV DROCHTERSEN/ASSEL 13:30 odložené
 WERDER BREMEN II TSV HAVELSE 14:00 odložené
 Nemecko - Regional League Northeast
 WACKER NORDHAUSEN HERTHA BERLIN II 13:30 odložené
 Nemecko - Regional League Southwest
 BAHLINGER SC TuS ROT-WEISS KOBLENZ 14:00 odložené
 BAYERN ALZENAU FC SAARBRUCKEN 14:00 odložené
 FC GIESSEN FSV MAINZ 05 II 14:00 odložené
 SSV ULM 1846 FC ASTORIA WALLDORF 14:00 odložené
 FC 08 HOMBURG 1899 HOFFENHEIM II 14:00 odložené
 SC FREIBURG II TSG BALINGEN 14:00 odložené
 VfR AALEN FSV FRANKFURT 14:00 odložené
 Nemecko - Regional League West
 FC KOLN II SG WATTENSCHEID 09 13:00 Canc
 VfB HOMBERG ROT-WEISS OBERHAUSEN 14:00 odložené
 BERGISCH GLADBACH 09 FORTUNA KOLN 14:00 odložené
 TuS HALTERN SV LIPPSTADT 08 14:00 odložené
 ALEMANNIA AACHEN BONNER SC 14:00 odložené
 FORTUNA DUSSELDORF II SV RODINGHAUSEN 14:00 odložené
 WUPPERTALER SV FC SCHALKE 04 II 18:30 odložené
 Netherlands - Eerste Divisie
 CAMBUUR FC EINDHOVEN 18:30 odložené
 TOP OSS HELMOND SPORT 20:45 odložené
 New Zealand - Premiership
 SOUTHERN UNITED TEAM WELLINGTON 04:00 Canc
 Nórsko - Toppserien
 LYN (W) KLEPP (W) 14:00 odložené
 ROA (W) VALERENGA (W) 15:00 odložené
 SANDVIKEN (W) AVALDSNES (W) 15:00 odložené
 Northern Ireland - Nifl Premier Intermediate League
 LIMAVADY UNITED ANNAGH UNITED 16:00 odložené
 DOLLINGSTOWN PORTSTEWART 16:00 odložené
 Palestine - Premier League
 MARKAZ BALATA MOSASET AL BIREH 13:00 odložené
 AL-AHLI QALQILYA SHABAB ALSAMU 13:00 odložené
 THAQAFI TULKARM SHABAB AL-KHALIL 14:00 odložené
 JABAL AL-MUKABER AHLI AL-KHALIL 14:00 odložené
 TARAJI WADI AL-NES HILAL AL-QUDS 14:00 odložené
 Panama - Apertura
 CD ARABE UNIDO SPORTING S. M. 03:00 Canc
 Poľsko - I Liga
 ODRA OPOLE WARTA POZNAN 12:40 odložené
 RADOMIAK RADOM CHROBRY GLOGOW 15:00 odložené
 PUSZCZA NIEPOLOMICE WIGRY SUWALKI 17:00 odložené
 GKS JASTRZEBIE SANDECJA NOWY SACZ 17:30 odložené
 STOMIL OLSZTYN CHOJNICZANKA CHOJNICE 18:00 odložené
 TERMALICA NIECIECZA OLIMPIA GRUDZIADZ 20:00 odložené
 Poľsko - Ii Liga
 STAL STALOWA WOLA SKRA CZESTOCHOWA 15:00 odložené
 POGON SIEDLCE BYTOVIA BYTOW 15:00 odložené
 ZNICZ PRUSZKOW OLIMPIA ELBLAG 16:00 odložené
 GORNIK POLKOWICE LECH II POZNAN 16:00 odložené
 GKS KATOWICE STAL RZESZOW 18:00 odložené
 ELANA TORUN GARBARNIA KRAKOW 18:00 odložené
 WIDZEW LODZ LEGIONOVIA LEGIONOWO 19:10 odložené
 Priateľské zápasy - Friendly Clubs
 FC ARDON 2018 WEST ARMENIA-2 09:00 Canc
 MEDLE SK BUREA IF 2-1 1-0 Koniec
 FC DNEPR MOGILEV FC ORSHA 2-0 0-0 Koniec
 LOBERODS IF BILLEBERGA GIF 0-5 0-2 Koniec
 DJURSDALA SK ANKARSRUMS IS 10:00 Canc
 IF BOLJAN LILLA TRASLOVS FF 2-1 0-0 Koniec
 BK SPORT RABY RONO IF 0-0 0-0 Koniec
 FC KRONON STOLBTSY FC MOLODECHNO 2-3 2-1 Koniec
 FC KRUMKACHY MINSK FC SMORGON 1-0 0-0 Koniec
 ARSENAL DZERZHINSK 1 FC OSHMYANY 3-0 1-0 Koniec
 FC VOLNA PINSK FC BARANOVICHI 1 5-0 1-0 Koniec
 FC LIDA SHAKHTER PIETRYKAW 1-0 0-0 Koniec
 DANNIKE IK RANGEDALA IK 2-2 0-0 Koniec
 GIF NIKE BK FLAGG 0-0 0-0 Koniec
 ESKILSMINNE IF ANGELHOLMS FF 0-0 0-0 Koniec
 SANDAREDS IF KRONANGS IF 12:00 Canc
 MORON BK (W) UMEA IK (W) 1-1 1-1 Koniec
 STOREBRO IF HJORTED/TOTEBO 12:00 Canc
 GEFLE IF HUDIKSVALLS FF 1-0 0-0 Koniec
 FC GOMEL FC IVACEVICHI 8-1 4-1 Koniec
 LUNDS BOIS LUNDS FF 2-2 1-1 Koniec
 HACKEN UTSIKTENS BK 5-2 2-1 Koniec
 ARAMEISKA-SYRIANSKA IF IFK STOCKSUND 1-2 1-0 Koniec
 ENEBY BK TENHULTS IF 13:00 Canc
 IK FREJ SOLLENTUNA FK 1-2 0-0 Koniec
 ENSKEDE IK TYRESO FF 6-3 2-1 Koniec
 IF LIMHAMN BUNKEFLO VEBERODS AIF 2-1 1-0 Koniec
 LAGANS AIK GISLAVEDS IS 1-5 0-0 Koniec
 LONSBODA GOIF HARADSBACKS IF 0-2 0-0 Koniec
 OREBRO SYRIANSKA FANNA BK 15:30 Canc
 SYRIANSKA ESKILSTUNA IF AC PRIMAVERA 4-1 1-0 Koniec
 Priateľské zápasy - Medzinárodné
 EL SALVADOR PANAMA 03:00 Canc
 CANADA TRINIDAD AND TOBAGO 03:30 Canc
  Švédsko  Rusko 18:00 Canc
 Rakúsko - Regional League East
 TEAM WIENER LINIEN SV STRIPFING/WEIDEN 16:00 odložené
 Rakúsko - Regional Salzburg Second Stage
 SV WALS GRUNAU TSV ST. JOHANN 15:00 odložené
 SV GRODIG USK ANIF 15:00 odložené
 SV SEEKIRCHEN SV AUSTRIA SALZBURG 15:00 odložené
 BSK 1933 SV KUCHL 15:00 odložené
 Rakúsko - Regional Tirol Second Stage
 SVG REICHENAU WACKER INNSBRUCK(AM) 10:30 odložené
 TELFS ZIRL 10:30 odložené
 FC KUFSTEIN FC KITZBUHEL 10:30 odložené
 Rakúsko - Regional Vorarlberg Second Stage
 SCR ALTACH (AM) ROTHIS 15:00 odložené
 FC WOLFURT RW RANKWEIL 15:00 odložené
 FC LANGENEGG SW BREGENZ 15:00 odložené
 LAUTERACH AUSTRIA LUSTENAU (AM) 15:00 odložené
 Rakúsko - Regional West
 VfB HOHENEMS FC PINZGAU 18:00 odložené
 DORNBIRNER SV WORGL 18:00 odložené
 SAK 1914 SC SCHWAZ 18:00 odložené
 Republic Of Ireland - 1. liga
 SHAMROCK ROVERS II WEXFORD FC 16:00 odložené
 Rumunsko - Liga Ii
 GLORIA BUZAU RAPID BUCURESTI 10:00 odložené
 ARGES PITESTI CONCORDIA 10:00 odložené
 RIPENSIA TIMISOARA FARUL CONSTANTA 10:00 odložené
 ACS VIITORUL PANDURI TARGU VOINT TURNU MAGURELE 10:00 odložené
 CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC SPORTUL SNAGOV 10:00 Canc
 CSM SCOLAR RESITA FC POLITEHNICA TIMISOARA 10:00 odložené
 PETROLUL PLOIESTI UNIVERSITATEA CLUJ 10:00 odložené
 DUNAREA CALARASI CS MIOVENI 10:00 odložené
 UTA ARAD PANDURII TG JIU 10:00 odložené
 METALOGLOBUS DACO-GETICA BUCURESTI 10:00 Canc
 Rumunsko - Liga Iii Serie 1
 CEAHLAUL PIATRA NEAMT OZANA TARGU NEAMT 14:00 odložené
 BUCOVINA RADAUTI AEROSTAR BACAU 14:00 odložené
 SOMUZ FALTICENI SPORTING LIESTI 14:00 odložené
 CSM BACAU TARGU SECUIESC 14:00 odložené
 HUSANA HUSI OTELUL GALATI 14:00 odložené
 ACS FORESTA SUCEAVA STIINTA MIROSLAVA 14:00 odložené
 UNIVERSITATEA DUNAREA CSM FOCSANI 2007 14:00 Canc
 CSM PASCANI FC BOTOSANI II 14:00 odložené
 Rumunsko - Liga Iii Serie 2
 RECOLTA GHEORGHE METALUL BUZAU 14:00 odložené
 AXIOPOLIS CERNAVODA CS TUNARI 14:00 odložené
 FAUREI UNIREA 2004 SLOBOZIA 14:00 odložené
 GLORIA POPESTI LEORDENI CS AFUMATI 14:00 odložené
 INAINTE MODELU AGRICOLA BORCEA 14:00 odložené
 POSEIDON MAI LIMANU CS MEDGIDIA 14:00 odložené
 MOSTISTEA ULMU DACIA UNIREA BRAILA 14:00 odložené
 FCSB II VIITORUL IANCA 14:00 odložené
 Rumunsko - Liga Iii Serie 3
 CS BLEJOI FC PUCIOASA 14:00 odložené
 UNIREA BASCOV PROGRESUL SPARTAC 14:00 odložené
 CS BALOTESTI CETATE RASNOV 14:00 odložené
 CS UNIVERSITAT. CRAIOVA II CS SPORTING ROSIORI 14:00 odložené
 FC VOLUNTARI II TRACTORUL CETATE 14:00 Canc
 FLACARA MORENI FC ASTRA GIURGIU II 14:00 odložené
 CSM SLATINA FCM ALEXANDRIA 14:00 odložené
 VEDITA COLONESTI FC BRASOV 14:00 odložené
 Rumunsko - Liga Iii Serie 4
 DUMBRAVITA PROGRESUL PECICA 14:00 odložené
 CRAIOVA 1948 ACS POLI TIMISOARA 14:00 odložené
 ACSO FILIASI FLACARA HOREZU 14:00 odložené
 GILORTUL TARGU CARBUNESTI CORVINUL HUNEDOARA 14:00 odložené
 SOIMII LIPOVA GLORIA CERMEI 14:00 odložené
 NATIONAL SEBIS CETATE DEVA 14:00 Canc
 VIITORUL DAESTI CRISUL CHISINEU CRIS 14:00 odložené
 ACS GHIRODA FORTUNA BECICHERECU 14:00 odložené
 Rumunsko - Liga Iii Serie 5
 UNU FOTBAL GLORIA VIITORUL SELIMBAR 14:00 odložené
 MINAUR BAIA MARE UNIREA DEJ 14:00 odložené
 METALURGISTUL CUGIR ACS INDUSTRIA GALDA 14:00 odložené
 ASC RECEA CS LUCEAFARUL ORADEA 14:00 odložené
 ARIESUL 1907 TURDA ODORHEIU SECUIESC 14:00 odložené
 CFR CLUJ II SANATATEA CLUJ 14:00 odložené
 CSC SANMARTIN UNIREA ALBA IULIA 14:00 odložené
 AVANTUL REGHIN FC ZALAU 14:00 odložené
 Rusko - Professional Football League South
 SKA ROSTOV INTER CHERKESSK 15:00 odložené
 BIOLOG-NOVOKUBANSK SPARTAK VLADIKAVKAZ 15:00 odložené
 UROZHAY KRASNODAR DRUZHBA MAYKOP 15:00 odložené
 ANZHI KRASNODAR 3 15:00 odložené
 CHERNOMORETS NOVOROSSIYSK VOLGAR ASTRAKHAN 15:00 odložené
 ALANIA VLADIKAVKAZ MASHUK-KMV 15:00 odložené
 SPARTAK NALCHIK FK MAKHACHKALA 15:00 odložené
 Saudi Arabia - Division 2 Group A
 AL-JNDAL HAJER 14:20 odložené
 Saudi Arabia - Division 2 Group B
 AL-DRAIH AL-QAISOMA 13:50 odložené
 Škótsko - Final
 INVERNESS CT RAITH ROVERS 17:10 odložené
 Škótsko - Scottish Championship
 PARTICK MORTON 16:00 odložené
 ALLOA ATHLETIC DUNFERMLINE 16:00 odložené
 DUNDEE QUEEN OF THE SOUTH 16:00 odložené
 INVERNESS CT AYR UTD 16:00 odložené
 Škótsko - Scottish League One
 EAST FIFE CLYDE 16:00 odložené
 FORFAR ATHLETIC FALKIRK 16:00 odložené
 PETERHEAD MONTROSE 16:00 odložené
 RAITH ROVERS AIRDRIEONIANS 16:00 odložené
 STRANRAER DUMBARTON 16:00 odložené
 Škótsko - Scottish League Two
 EDINBURGH CITY COVE RANGERS 16:00 odložené
 ELGIN CITY QUEENS PARK 16:00 odložené
 STIRLING ALBION ALBION ROVERS 16:00 odložené
 ANNAN ATHLETIC BRECHIN 16:00 odložené
 COWDENBEATH STENHOUSEMUIR 16:00 odložené
 Španielsko - Primera Division Women
 SEVILLA (W) BETIS (W) 11:00 odložené
 SPORTING HUELVA (W) LEVANTE (W) 11:00 odložené
 GRANADILLA TENERIFE (W) ESPANYOL (W) 11:00 odložené
 ATLETICO MADRID (W) VALENCIA (W) 11:00 odložené
 RAYO VALLECANO (W) MADRID CFF (W) 11:00 odložené
 CD TACON (W) ATHLETIC BILBAO (W) 11:00 odložené
 BARCELONA (W) REAL SOCIEDAD (W) 11:00 odložené
 EDF LOGRONO (W) DEPORTIVO LA CORUNA (W) 11:00 odložené
 Španielsko - Segunda Division
 FUENLABRADA NUMANCIA 13:00 odložené
 DEPORTIVO LA CORUNA RAYO VALLECANO 16:00 odložené
 LAS PALMAS LUGO 18:30 odložené
 ALBACETE HUESCA 18:30 odložené
 MALAGA EXTREMADURA 21:00 odložené
 RACING SANTANDER TENERIFE 21:00 odložené
 Taliansko - Serie A Women
 JUVENTUS (W) AS ROMA (W) 15:00 odložené
 CF FLORENTIA (W) EMPOLI (W) 15:00 odložené
 AGSM VERONA (W) FIORENTINA (W) 15:00 odložené
 SASSUOLO (W) AC MILAN (W) 15:00 odložené
 PINK BARI (W) OROBICA (W) 15:00 odložené
 INTER (W) TAVAGNACCO (W) 15:00 odložené
 Taliansko - Serie C Group A
 PRO PATRIA GOZZANO 19:45 odložené
 Taliansko - Serie C Group B
 VIRTUS VERONA MODENA 19:45 odložené
 Taliansko - Serie C Group C
 TERNANA TERAMO 19:45 odložené
 Turecko - Tff 2. Lig Red Group
 ETIMESGUT BELEDIYESPOR BAYBURT OZEL IDARSPOR 13:00 odložené
 BB BODRUMSPOR KARDEMIR KARABUKSPOR 13:00 odložené
 EYUPSPOR SAKARYASPOR 13:00 odložené
 Turecko - Tff 2. Lig White Group
 SARIYER SANLIURFASPOR 13:00 odložené
 BAK SPOR KULUBU INEGOLSPOR 13:00 odložené
 MANISA FK YENI CORUMSPOR 13:00 odložené
 Ukrajina - First League
 VOLYN LUTSK OBOLON-BROVAR KYIV 15:00 odložené
 PRIKARPATYE CHORNOMORETS ODESA 15:00 odložené
 MFK MYKOLAIV RUKH VYNNYKY 15:00 odložené
 FC METALURH ZAPORIZHYA AHROBIZNES VOLOCHYSK 15:00 odložené
 CHERKASHCHYNA-AKADEMIYA METALIST 1925 KHARKIV 15:00 odložené
 HIRNYK-SPORT BALKANY ZORYA 15:00 odložené
 MYNAI INGULETS PETROVE 15:00 odložené
 AVANHARD KRAMATORSK KREMEN KREMENCHUG 15:00 odložené
 Uruguay - Apertura
 LIVERPOOL MONTEVIDEO CA CERRO 21:00 odložené
 FENIX DEFENSOR SPORTING 21:00 odložené
 PROGRESO DANUBIO 21:00 odložené
 PLAZA COLONIA NACIONAL DE FOOTBALL 21:00 odložené
 MONTEVIDEO CITY TORQUE BOSTON RIVER 21:00 odložené
 CA RIVER PLATE DEPORTIVO MALDONADO 21:00 odložené
 PENAROL RENTISTAS 21:00 odložené
 MONTEVIDEO WANDERERS CERRO LARGO 21:00 odložené
 USA - Major League Soccer
 NEW YORK RED BULLS ORLANDO CITY 18:00 odložené
 USA - United Soccer League
 NEW YORK RED BULLS 2 INDY ELEVEN 00:00 odložené
 TAMPA BAY ROWDIES PITTSBURGH RIVERHOUNDS 00:30 odložené
 MIAMI FC LOUDOUN UNITED 00:30 odložené
 LOS ANGELES GALAXY 2 COLORADO SWITCHBACKS 03:30 odložené
 REAL MONARCHS SLC FC TULSA 20:00 odložené
 Venezuela - Segunda Division
 ANGOSTURA FC LIBERTADOR FC 21:00 odložené
 URENA SC ATLETICO EL VIGIA FC 21:00 odložené
 TFC MARACAIBO CD HERMANOS COLMENAREZ 21:00 odložené
 Wales - Welsh Premier League
 AIRBUS UK BROUGHTON ABERYSTWYTH TOWN 15:30 odložené
 CARDIFF METROPOLITAN CARMARTHEN TOWN 15:30 odložené
 PENYBONT FC CEFN DRUIDS AFC 15:30 odložené
 CAERNARFON TOWN CONNAH S QUAY NOMADS 15:30 odložené
 THE NEW SAINTS BALA TOWN 15:30 odložené
 BARRY TOWN NEWTOWN AFC 15:30 odložené