Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
zvuk zapnutý / klikni pre vypnutie
« 29.05.20 »

 Africa (caf) - Final
 Winner SF1 Winner SF2 16:00 odložené
 Austrália - Brisbane Premier League
 ALBANY CREEK NORTH STAR 11:30 odložené
 Austrália - Northern Zone Premier League
 MINDIL ACES PORT DARWIN 12:00 odložené
 Austrália - U20 Victoria
 BENTLEIGH GREENS (U20) PORT MELBOURNE (U20) 09:15 odložené
 Austrália - Victoria
 BENTLEIGH GREENS PORT MELBOURNE 11:15 odložené
 Austrália - Victoria Premier League One
 PASCOE VALE MORELAND ZEBRAS 11:15 odložené
 Belarus - Premier League
 GORODEYA FC NEMAN GRODNO 18:00
 Belarus - Reserve League
 DINAMO MINSK RESERVES SHAKHTER SOLIG. RESERVES 11:30
 BELSHINA BOBRUISK RESERVES SLAVIA MOZYR RESERVES 12:00
 Costa Rica - Lda Cl-p.off Qf
 SPORTING SAN JOSE AD CARMELITA 02:00 FTR
 Česko - 2. liga
 VYSOCINA JIHLAVA VARNSDORF 15:00
 Dánsko - Denmark Series Group 1
 IF SKJOLD BIRKEROD LEDOJE-SMORUM 12:30 odložené
 TAASTRUP FC BSF 13:00 odložené
 Dánsko - Denmark Series Group 3
 KOLDING BK ODDER IGF 17:30 odložené
 Dánsko - Denmark Series Group 4
 AARHUS FREMAD 2 KJELLERUP 12:30 odložené
 SILKEBORG KFUM NORRESUNDBY 18:00 odložené
 Fínsko - Kakkonen Group A
 HONKA-AKATEMIA MIPK 16:30 odložené
 NJS PK-35 17:00 odložené
 Fínsko - Kakkonen Group B
 KAAPO PIF 16:30 odložené
 HJS AKATEMIA SALPA 17:00 odložené
 ATLANTIS FC GRIFK 17:00 odložené
 Fínsko - Ykkonen
 EIF KTP 17:00 odložené
 MYPA MP 17:00 odložené
 GNISTAN AC OULU 17:00 odložené
 Georgia - Erovnuli Liga
 MERANI TBILISI CHIKHURA SACHKHERE 12:00 odložené
 Latvia - Virsliga
 VALMIERAS FK LIEPAJA 16:00 odložené
 BFC DAUGAVPILS RIGAS FUTBOLA SKOLA 16:00 odložené
 FK VENTSPILS FK JELGAVA 17:00 odložené
 RIGA FC FS METTA LU 17:00 odložené
 Lithuania - 1. liga
 SUDUVA MARIJAMPOLE FK ZALGIRIS VILNIUS 17:00 odložené
 Maďarsko - Nb I
 KAPOSVAR ZALAEGERSZEGI TE 19:00
 Moldova - National Division
 PETROCUB DINAMO-AUTO TIRASPOL 15:00 odložené
 FC FLORESTI SFINTUL GHEORGHE 15:00 odložené
 CODRU LOZOVA SPERANTA NISPORENI 15:00 odložené
 MILSAMI ORHEI SHERIFF TIRASPOL 15:00 odložené
 Nemecko - Bundesliga Women
 VfL WOLFSBURG (W) FC KOLN (W) 13:00
 FRANKFURT (W) SC SAND (W) 18:15
 Nórsko - 2. Divisjon Group 2
 ODD BALLKLUBB 2 ARENDAL 18:00 odložené
 Nórsko - 3. Divisjon Group 2
 STROMSGODSET 2 HALSEN 15:00 odložené
 Nórsko - 3. Divisjon Group 3
 VIDAR VIKING 2 15:00 odložené
 Nórsko - 3. Divisjon Group 6
 SKJERVOY JUNKEREN 15:00 odložené
 Priateľské zápasy - Friendly Clubs
 SLOVAN BRATISLAVA SKF SERED 10:30
 DINAMO ZAGREB INTER ZAPRESIC 11:00
 FC LIEFERING AUSTRIA KLAGENFURT 13:00
 FK SENICA FK ZELEZIARNE PODBREZOVA 14:00
 FC DORNBIRN 1913 WACKER INNSBRUCK 14:30
 TSARSKO SELO LOKOMOTIV PLOVDIV 15:00
 RIED SKU AMSTETTEN 15:00
 LEVSKI SOFIA VITOSHA BISTRITSA 15:00
 KAPFENBERGER SV SV LAFNITZ 15:00
 BOTEV PLOVDIV SLAVIA SOFIA 15:00
 AS TRENCIN SPARTAK TRNAVA 16:00
 NK DOMZALE ALUMINIJ 16:00
 FK BLANSKO ZNOJMO 16:30
 LUDOGORETS DUNAV RUSE 17:00
 Rakúsko - Regional League Central
 UNION VB VOCKLAMARKT GLEICHENBERG 16:00 Canc
 DEUTSCHLANDSBERGER SC KALSDORF 16:00 Canc
 SV ALLERHEILIGEN WSC HERTHA 16:00 Canc
 STURM GRAZ (AM) SC WEIZ 16:00 Canc
 UNION GURTEN ATSV STADL-PAURA 16:00 Canc
 USV ST. ANNA AM AIGEN ATSV WOLFSBERG 16:00 Canc
 WOLFSBERGER AC (AM) FC GLEISDORF 09 16:00 Canc
 FC WELS RIED (AM) 16:00 Canc
 Rakúsko - Regional League East
 RAPID VIENNA (AM) SV MATTERSBURG (AM) 19:00 Canc
 NEUSIEDL-SEE SG TRAISKIRCHEN 19:00 Canc
 FC MAUERWERK TEAM WIENER LINIEN 19:30 Canc
 MARCHFELD MANNSDORF SV STRIPFING-WEIDEN 19:30 Canc
 SC WIENER NEUSTADT ASK-BSC BRUCK-LEITHA 19:30 Canc
 ASV DRASSBURG WIENER SPORTKLUB 19:30 Canc
 Rakúsko - Regional Salzburg Second Stage
 SV WALS GRUNAU USK ANIF 17:00 Canc
 SV KUCHL SV AUSTRIA SALZBURG 17:00 Canc
 SV GRODIG SV SEEKIRCHEN 17:00 Canc
 BSK 1933 TSV ST. JOHANN 17:00 Canc
 Republic Of Ireland - 1. liga
 DROGHEDA UNITED ATHLONE TOWN 19:45 odložené
 WEXFORD FC SHAMROCK ROVERS II 19:45 odložené
 Republic Of Ireland - Premier Division
 ST. PATRICKS ATHLETIC WATERFORD FC 19:45 odložené
 BOHEMIANS SHAMROCK ROVERS 19:45 odložené
 CORK CITY SHELBOURNE 19:45 odložené
 DUNDALK DERRY CITY 19:45 odložené
 FINN HARPS SLIGO ROVERS 20:00 odložené
 South Korea - K League 1
 DAEGU FC SANGJU SANGMU FC 11:30
 Srbsko - Superliga
 RAD CRVENA ZVEZDA 18:30
 Syria - Premier League
 AL-ITTIHAD ALEPPO AL-SHORTA DAMASCUS 14:00
 AL-KARAMAH AL-SAHEL TARTUS 14:00
 AL-WAHDA DAMASCUS AL-JAZEERA HASAKAH 14:00
 JABLEH SC TALIYA 14:00
 NAWAIR SC HUTTEEN SC 14:00
 TISHREEN AL-JAISH DAMASCUS 14:00
 Švédsko - Damallsvenskan
 KRISTIANSTADS DFF (W) VAXJO DFF (W) 18:00 odložené
 Švédsko - Division 2 Norra Gotaland
 IK GAUTHIOD IFK TIDAHOLM 13:00 odložené
 STENUNGSUNDS IF SAVEDALENS IF 13:00 odložené
 Švédsko - Division 2 Vastra Gotaland
 KSF PRESPA BIRLIK ROSENGARD 14:00 odložené
 ONSALA VARBERGS GIF 14:00 odložené